Search

Nietuzinkowy sklep całodobowy (Poland)

Title : 불편한 편의점 (폴란드판) Nietuzinkowy sklep całodobowy Release : 2024.MAR.00 TYPE : 장편소설 Publisher : Znak Literanova
[ Opis ]
KOREAŃSKI BESTSELLER
PONAD MILION SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY
Na jednej z mało uczęszczanych uliczek Seulu można natknąć się na niepozorny sklep całodobowy. Taki, do którego wpada się tylko na chwilę, by wziąć na wynos kimbap i buteleczkę soju.
Pewnego dnia właścicielka, pani Yeom, odzyskuje cenną zgubę dzięki pomocy pewnego bezdomnego mężczyzny. Poruszona jego losem postanawia zatrudnić go w sklepie.
Wielki jak niedźwiedź Dokko z początku nie wzbudza zaufania. Nie wiadomo skąd się wziął, cierpi na amnezję, ma problemy z mówieniem. Ale to jego obecność sprawia, że w życiu pracowników i klientów sklepu zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy…
Młoda dziewczyna zyskuje odwagę, by zrobić krok dalej. Zapracowany ojciec przestaje topić smutki w alkoholu. Zagubiona matka odnajduje nić porozumienia z synem.
Bo czasem jedna iskra dobra wystarczy, aby odmienić życie wielu osób.
Urzekająca i ciepła historia, która udowadnia, że choć nie wszystkie błędy można naprawić, to każdy z nas zasługuje na drugą szansę.
Broszurowa ze skrzydełkami Wydanie: Pierwsze ISBN: 978-83-240-9667-1 EAN: 9788324096671 Liczba stron: 304 Wydawnictwo: Znak Literanova Format: 132x185 Tłumaczenie: Łukasz Janik Rok wydania: 2024